‪+90 544 943 99 43‬

Önemli Haber Basketbol Yaz Okulu Kayıtlarımız Başlamıştır
Gaziantep Basketbol Kursu - Gaziantep Basketbol Okulu - Varan Spor Basketbol Kulübü- Basketbol Yaz Kursu

2008-2009 eğitim-öğretim yılından başlayarak modern teknolojinin  tüm donanımıyla  basketbol branşında hizmet veren Varan Spor Kulübü, branşlarında kariyer sahibi antrenörler ve öğretmenler yüksek standartlarda eğitim vermektedir.


Gaziantep Basketbol Kursu olarak 30 yıldır başarıyla sürdürdüğümüz kaliteli ve akademik çalışmalarımızı spor kulübümüz ile eğitime farklı bir boyut kazandırarak geleceğin teminatı olan çocuklarımızın sosyal yaşamlarında da spor kültürü edinerek başarılara imza atmalarını sağlıyoruz. Sporcularımız, akademik kariyerlerini planlarken, yurt içi ve yurt dışı okullardan burs almalarına yardımcı oluyoruz. Performans değerlendirme programları, ölçümler ve testler ile çocuklarımızı doğru spor branşlarına yönlendiriyoruz.

Varan Spor Kulübü olarak öğrencilerimizin spor yaşamlarında kazandıkları başarıları, çeşitli kademelerde verilen sporcu bursu ile destekliyoruz.


Kış Spor Okulu:
 Kış spor okulu ve sanat çalışmaları Ekim- Haziran dönemlerinde hafta içi ve hafta sonu programları olarak yürütülür. Hafta içi- hafta sonu basketbol, jimnastik, tenis, voleybol ve yüzme programları yapılmaktadır.


Yaz Spor Okulu:
 Yaz spor okulu çalışmaları temmuz ayında üçer haftalık periyodlar şeklinde başlar, eylül ayı başına kadar devam eder. Yaz okulunda spor çalışmalarının yanı sıra sanat ve sosyal alanda da çalışmalar  yapılır. Yaz okulu ile ilgili bilgilendirmeler mayıs ayında internet sitemizde duyurulur.

Varan Spor Kulübü

Misyon

Var olan potansiyeli en iyi şekilde değerlendirerek Türk sporuna ciddi bir kaynak yaratmak.

 

Vizyon

Sportif ahlakı ilke edinmiş, bireysel sporlarda ve takım sporlarında başarıyı yakalamış sporcular yetiştiren Türkiye’nin en saygın spor kulüplerinden biri olmak.

 

Hedeflerimiz

  • Dünya standartlarında sporcu yetiştirmek

  • Marka değerini yükseltmek

  • Daha fazla branşta hizmet vermek

  • En modern tesis ve cihazları kullanmak

  • Türk sporunda söz sahibi olmak

  • Sporcu sağlığını esas kılmak

  • Spor ahlakının ve kültürünün geniş kitlelere yayılmasına öncülük etmek

.

Ara (0544) 943 9943